Istaknuto | Sport | Vijesti

Marsoniji i Orioliku po bod, Željo do pobjede…

Objavio: Ivica Janković / 09.09.2017 @ 21:14 - 1.136 pregl.

Podjeli s prijateljima!

• Slavonski Brod –  U 3. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-istok Marsonia i Oriolik su gostovali u Požegi, odnosno Čakovcu. Oba predstavnika Brodsko-posavske županije zabilježili su istovjetan rezultat (1:1) i osvojili po vrijedan bod.

Marsonia je u Požegi gubila od Slavonije, autogolom Čanićau 53. minuti, a do boda su Brođani došli doslovce u posljednjim trenucima utakmice. Naime već se igrala 2. minuta sučeve nadoknade vremena, kada je Mirković zabio za 1:1.

Oriolik je u Čakovcu, s Međimurjem, doživio posve suprotan scenarij. Oriovčani su poveli u 26. minuti golom Marinovića, a domaći su poravnali preko Antonovića u sudačkoj nadoknadi.

U Međužupanijskoj nogometnoj ligi Slavonije i Baranje igralo se 3. kolo, a oba predstavnika Brodsko-posavske županije Željezničar i Sloga zabilježili su uvjerljive pobjede na domaćim travnjacima.

Željezničar je u Slavonskom Brodu pobjedio Šokadiju iz Babine Grede (2:0). Ljubičaste je u vodstvo doveo Kljajić u 56. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Tanacković autogolom u 64. minuti.

Sloga je u Novoj Gradišci s uvjerljivih 3:0 pobjedila Vihor iz Jelisavca. Zabili su Bokan (15.), Matej Vlaović (20.) i Mario Vlaoviić (63.).