Istaknuto | Sport | Vijesti

Slavonski Brod – Poraz Marsonije u derbiju…

Objavio: Ivica Janković / 07.10.2017 @ 17:49 - 892 pregl.

Podjeli s prijateljima!

• Slavonski Brod – U 8. kolu 3. HNL Istok u derbiju između domaće ekipe Marsonije i gostujuće iz Čepina, Marsonija je upisala poraz (1:2).

Ekipe su u utakmicu ušle s jednakim brojem bodova na prvenstvenoj ljestvici te je ova pobjeda trebala otvoriti put ka vrhu tablice ekipi Marsonije, no nažalost polovicom prvog poluvremena u 25 minuti primili su zgoditak. U drugo poluvrijeme Marsonija je ušla s presingom, uz nekoliko vrlo izglednih situacija gol je visio u zraku koji se i dogodio polovicom poluvremena u 68. minuti, strijelac je Almedin Dino Bundavica.

Nažalost u jednoj od rijethih akcija drugog poluvremena gostujuće ekipe iz kontre je primljen i drugi zgoditak u 76. minuti u mrežu Marsonije te rezultat od 1:2 u korist gostiju ostaje i konačan.

Nakon osam odigranih kola Marsonia se nalazi na 8. mjestu s 11 osvojenih bodova, dok je Oriolik skupio 10 bodova. U 9. kolu Oriolik na gostovanje u Varaždin kod Varteksa, a Marsonia kod Bedema u Ivankovo. susret će se odigrati 14. i 15. listopada.