VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED

Danas je u dvorani Vijuš odigrana košarkaška utakmica Kvalifikacije za jedinstvenu kadetsku ligu, u kojem su se sastali dva kluba iz Slavonskog Broda.

U gradskom derbiju sastali su se KK Brod i Brodska škola košarke. Slavila je ekipa KK Brod-a sa 92:44. Prvu četvrtinu dobili su "gosti" u ovoj utakmici sa 18:16. Uz dosta grešaka s obje strane na poluvrijeme se otišlo s prednosti košarkaša KK Brod s 42:35. U nastavku utakmice košarkaši BŠK-a su pali, te su to iskoristili košarkaši trenera Rimca i agresivnijom igrom i većim zalaganjem došli do visoke pobjede.

Najbolji strijelci utakmice bili su Tolić s 20, te Hlišić i Sudić s 14 poena svi iz redova KK Brod-a. Kod BŠK-a najviše koševa su dali Pavić i Muković 11 poena. U sljedećem kolu KK Brod ide u goste kod KA Osijek a BŠK kod kuće dočekuje KK Borovo Vukovar.