PRIJE 2 MJESECA
TEKST: Grad Sl. Brod
FOTO: Grad Slavonski Brod
Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
PRIJE 2 MJESECA
TEKST: Grad Sl. Brod
FOTO: Grad Slavonski Brod
Grad Slavonski Brod i ove godine organizira 26. Katarinski sajam – sajam obrtništva, malog i srednjeg poduzetništva, u vremenskom periodu od 23. – 26. studenoga 2023. godine u unutrašnjem i vanjskom prostoru Sportske dvorane Vijuš u Slavonskom Brodu,a izvršni organizator sajma je Brod-Turist d.o.o.
Ovaj sajam postao je simbol sajamske ponude Brodsko-posavske županije i okolice te je izuzetna prigoda obrtnicima, poduzetnicima i obiteljskim gospodarstvima da predstave i prodaju svoje proizvode i izgrade prepoznatljivost među kupcima.
Prijavnicu možete preuzeti OVDJE, a više informacija možete pronaći na www.katarinskisajam.com.
Pozivamo sve zainteresirane izlagače da iskoriste priliku i prezentiraju svoje proizvode i usluge velikom broju vjernih posjetitelja koje očekujemo na ovogodišnjem sajmu.
Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Štitimo Vašu privatnost
Portal SB Online i njegovi partneri koriste kolačiće i druge tehnologije koje nam služe za bolje korisničko iskustvo na stranicama, zaštitu od spama, sigurnije surfanje korisnika, obradu statistike posjećenosti i prilagođeni prikaz oglasa. Pritom osobito vodimo pažnju o Vašem pravu na privatnost te provodimo sve potrebne mjere da bismo Vas zaštitili. Više o tome pročitajte u Pravilima privatnosti.