8.2.2024. u 08:16
TEKST: SBOnline
Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
8.2.2024. u 08:16
TEKST: SBOnline
Brodski gradonačelnik Mirko Duspara o puno toga u ovom gradu ne vodi brigu, ali vidi čuda odlučio se sprijateljit s Šaguljama koje zapravo niti ne postoje.
Na nadolazečoj sjednici Gradskog vijeća tako je i točka o davanju suglasnosti za raspolaganje nekretninom oznake k.č.br. 4865/7, k.o. Slavonski Brod zasnivanjem prava građenja.
I to sve u svrhu izgradnje građevine infrastrukturne namjene-pretovarnes tanice.
- Daje se potrebna suglasnost za raspolaganje nekretninom u vlasništvu Grada Slavonskog Broda navedenoj u članku 1. ove Odluke zasnivanjem prava građenja na rok od 50 godina uz slobađanje plaćanja naknade za pravo građenja u svrhu izgradnje građevine infrastrukturne namjene pretovarne stanice za nositelja prava građenja Regionalni centar za gospodarenje otpadom Šagulje - navedeno je u odluci koja će se uskoro naći pred vijećnicima.
Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.