Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
SB Online | VIDEO: Trenutak slavlja na Korzu nakon pogotka Ivana Perišića SB Online | VIDEO: Trenutak slavlja na Korzu nakon pogotka Ivana Perišića

Prilagodba teksta ▼
KONTRAST
PRORED

Hrvatska nogometna reprezentacija u ovim trenutcima igra drugu utakmicu na Euru 2020. Igramo protiv Češke

Od 36 minut Češka je povela 1:0 Schick je realizirao kazneni udarac. U 47. minuti HRVATSKA IZJEDNAČUJE pogotkom Perišića kojem je asistirao Andrej Kramarić.

Brođani i danas daju podršku „Vatrenima“, a mi vam donosimo trenutak slavlja kada je Perišić zabio izjednačujući pogodak.