13.4.2025. u 17:58
TEKST: D. Krstanović
Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
13.4.2025. u 17:58
TEKST: D. Krstanović
U subotu, 12. travnja 2025. godine, Udruga Regoč organizirala je Donatorsku večer u predivnom ambijentu Svečane dvorane Carpe Diem. Događaj je okupio brojne uzvanike i prijatelje udruge, a za ugodnu atmosferu i glazbeni ugođaj pobrinuo se Tamburaški sastav Zdenac.
Donatorskoj večeri prisustvovali su i gradonačelnik Mirko Duspara te zamjenica gradonačelnika Marina Martić Puača, koji su dali podršku aktivnostima Udruge Regoč.
Zahvaljujući donacijama i velikodušnoj podršci svih sudionika, prikupljena su sredstva koja će biti namijenjena uređenju i opremanju prostora za rad udruge u Bukovlju. Time će članovima i korisnicima biti osigurani kvalitetniji uvjeti za svakodnevne aktivnosti i daljnji razvoj programa.
Izvor Grad Sl. Brod
Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.