6.3.2025. u 13:15
TEKST: Danica
FOTO: danica.hr
Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Fotografija nije povezana s događajem/Ilustracija
Kako javlja policija, nepoznati lopov u noći na utorak provalio je u vikendicu u mjestu Donje Ladanje zapadno od Varaždina. Vlasnik (64) u provali i krađi pretrpio je ukupnu štetu od otprilike 500 eura, govore prve procjene.
No, što je provalnik ukrao? Na kraju se ispostavilo da je iz vikendice otuđio više litara – jabučnog octa. Maznup je naime i kanister i bocu s jabučnim octom, otkriva jutros policija.
S obzirom da provalnik, nije neki ljubitelj salate i kiseliša, čini se kako je ocat ukrao misleći da je rakija. Litra jabučnog octa, inače, u dućanima se može nabaviti već za euro.
“Tijekom noći 3./4. ožujka u Donjem Ladanju, nepoznati je počinitelj provalio u vikend kuću u vlasništvu 64-godišnjaka te otuđio kanister i bocu s jabučnim octom.
Visina materijalne štete procjenjuje se na oko 500 eura. Policijski službenici nastavljaju rad na pronalasku počinitelja ovog kaznenog djela”, kažu u Policijskoj upravi u srijedu.
Izvor.www.danica.hr
Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.