18.5.2025. u 10:43
TEKST: PU brodsko-posavske
Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
18.5.2025. u 10:43
TEKST: PU brodsko-posavske
Na izlaznoj graničnoj kontroli graničnog prijelaza Slavonski Brod, dana 16. svibnja, u 23.30 sati, kontroliran je teretni automobil austrijskih nacionalnih registracijskih oznaka kojim je upravljao 40-godišnjak.
Prilikom pregleda utvrđeno je da se na automobilu nalaze nepripadajuće registracijske pločice te je kriminalističkim istraživanjem nad vozačem potvrđena sumnja u počinjenje kaznenog djela Krivotvorenje isprave. Naime, utvrđeno je da je 40-godišnjak prethodno na automobil postavio navedene pločice koje ne pripadaju istome.
Policijski službenici protiv 40-godišnjaka podnose kaznenu prijavu Općinskom državnom odvjetništvu u Slavonskom Brodu. Nadalje, zbog počinjenog prekršaja iz (čl. 241. st. 1.) Zakona o sigurnosti prometa na cestama te Zakona o obveznim osiguranjima u prometu, izdani su mu obavezni prekršajni nalozi te mu je odbijen izlazak iz Republike Hrvatske.
Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.