Leona Pavlešin i Antonela Orkić osvojile visoko 4. mjesto u Mađarskoj!

Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
SB Online | Leona Pavlešin i Antonela Orkić osvojile visoko 4. mjesto u Mađarskoj! SB Online | Leona Pavlešin i Antonela Orkić osvojile visoko 4. mjesto u Mađarskoj!

Prilagodba teksta ▼
KONTRAST
PRORED

Završen je i drugi dan natjecanja na Turniru olimpijskih nada u Mađarskoj (Szeged).

Naše djevojke Leona Pavlešin i Antonela Orkić u direktnom A finalu na 1000m u kategoriji djevojaka do 17 godina osvajaju 4. mjesto iza dvaju Mađarskih posada i Čehinja koje su bile 3.

Veslane su i utrke na 500m, a u polufinala su se plasirali svi naši predstavnici: Antonela Orkić, Luka Lipovac, Mihael Veočić i Leona Pavlešin koja je bila najbliže do plasmana u A finale, a izgubila ga je za samo 0,81 sekunde, a opet je nesretna po nju bila ponovno Čehinja.

Sutra su polufinalne utrke na 500m, a nakon kojih slijede A i B finala.