RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED

Tri od tri. To je saldo KK Brod-a u prve tri seniorske utakmice.

Nakon Požege i Košarkaške akademije Osijek sinoć su pobijedili i Vrijednosnice Osijek i to u sklopu Kupa Krešimira Čosića.

Rezultat od 88:70 i ne pokazuje pravu sliku utakmice koje se u pojedinim trenucima igrala koš za koš.

Nakon početnog ispitivanja snaga Brođani lagano dolaze do više koševa razlike te na poluvrijeme odlaze s rezultatom 43:31. U nastavku gosti iz Osijeka igraju agresivnije te u trećoj četvrtini dolaze do izjednačenja.

U četvrtu četvrtinu košarkaši trenera Rimca ulaze odlučnije te "bolja" klupa domaćina prelama utakmicu koju na kraju i dobivaju s 18 koševa razlike.
Najbolji strijelac utakmice bio je Petar Trtolja s ubačenih 30 poena.

KK Brod nastavlja svoj put u Kupu Krešimira Čosića, nadamo se uspješno kao do sada.