Vozio kroz grad prošao kroz crveno svijetlo, pijan.......
U Slavonskom Brodu, dana 23.

U Slavonskom Brodu, dana 23. svibnja, u 2.45 sati, policijski službenici Postaje prometne policije Slavonski Brod iz prometa su isključili alkoholiziranog vozača, koji je grubo kršio prometne propise.
Naime, radi se o 21-godišnjaku koji je upravljajući osobnim automobilom na raskrižju Ulice M. Gupca i Petra Krešimira IV, prošao kroz raskrižje, iako je na semaforu bilo upaljeno crveno svjetlo, no policajci su ga odmah uhvatili. Alkotestom je u vozačevu organizmu očitana koncentracija alkohola u iznosu od 1,38 promila. Vozač je zadržan u policiji na otriježnjenju, te protiv njega policijski službenici podnose optužni prijedlog Općinskom sudu u Slavonskom Brodu.

Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb

.jpg)


