Vozio bez vozačke dozvole. Oduzet mu automobil
Policijski službenici Policijske postaje Nova Gradiška su u subotu, 23.

Policijski službenici Policijske postaje Nova Gradiška su u subotu, 23. studenog, oko 11 sati, u Novoj Gradiški, prilikom nadzora prometa kontrolirali osobni automobil kojim je upravljao 50-godišnjak.
Utvrđeno je da se radi o prometnom recidivistu, odnosno učestalom ponavljaču istovrsnih prometnih prekršaja, kojemu je prethodno oduzeta vozačka dozvola zbog prikupljenih negativnih prekršajnih bodova, te mu je izrečena mjera zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije. U sklopu kriminalističkog istraživanja od 50-godišnjaka je privremeno oduzet automobil, a po dovršenom istraživanju policijski službenici su protiv vozača podnijeli optužni prijedlog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb

.jpg)


