Potukle se dvije Slavonke
Narušavanje javnog reda i mira u Dervišagi i Jakšiću U ponedjeljak, 14.
![[FOTOGALERIJA] Sve onako kako se to nekad radilo: 44. Ižmača u Beravcima](https://sbonline.net/api/media/file/96856.webp)
Narušavanje javnog reda i mira u Dervišagi i Jakšiću
U ponedjeljak, 14. rujna 2020., oko 8.30 sati, u mjestu Dervišaga, u trgovačkoj radnji, javni red i mir je narušavala 28-godišnjakinja na način da je verbalno, a potom i tjelesno napala 21-godišnjakinju.
Istoga dana, oko 17.40 sati, u Jakšiću, 59-godišnjak pod utjecajem alkohola u organizmu od 1,86 promila je u dvorišnom prostoru, a što je bilo vidljivo ostalim građanima skinuo sa sebe svu odjeću, te time vrijeđao moralne osjećaje građana, a uz navedeno iz plinskog revolvera kojeg je neovlašteno posjedovao, ispalio je dva hitca čime je također narušavao javni red i mir.

Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb

.jpg)


