Niste ljubitelj jeseni? Ne brinite, stiže bablje ljeto
Vedro je jutros u većini predjela, zbog čega su temperature niske, tek 3 stupnja su u vedroj Bednji.

Vedro je jutros u većini predjela, zbog čega su temperature niske, tek 3 stupnja su u vedroj Bednji. Lokalno u unutrašnjosti ima i pojave magle, zbog čega je vidljivost mjestimice smanjena, stoga iz HAK-a vozače pozivaju na oprez.
Upozorava se i na jaku buru koja ograničava promet, prema izvješću HAK-a:
“Zbog vjetra, na Jadranskoj magistrali (DC8) između Karlobaga i Svete Marije Magdalene zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina).”
U drugom dijelu dana bura će slabjeti i okretati na sjeverozapadnjak i jugozapadnjak.
Utorak donosi obilje sunca, tek prolazno uz manju do umjerenu naoblaku.
Stabilne prilike nastavit će se i idućih dana, koji će biti razmjerno topli. Ipak, uzmite u obzir da su jutra svježa, osobito u unutrašnjosti, gdje treba računati i na maglovite prilike.
Na moru povoljnije prilike, pretežno vedro, idealne za sve željne još kojeg kupanca. Naime, temperature mora su još uvijek pogodne za kupanje, od 20 do 22 °C.
(Izvor: N1 Hrvatska)
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Zaboravio suprugu na granici, pa se morao vraćati po nju: 'jesi li ti normalan?'
09:10
MISTERIOZNA SMRT U SLAVONSKOM BRODU: Tijelo 71-godišnjaka pronađeno u kući, policija uhitila jednu osobu
01:13
Lovac LD 'Fazan' iz Slavonskog Šamca odstrijelio rijetkog srndača šubaraša
00:30
Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Uvođenje eura — nakon tri godine, kakav je vaš dojam?
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb
