Nezadovoljni liječničkom terapijiom razbijali ordinaciju
Dana 22. siječnja, oko 12.50 sati, na području Slavonskog Broda, 37-godišnjak i 37-godišnjakinja su u hodniku liječničke ambulante narušavali javni red i mir. Naime, nezadovoljni propisanom liječničkom terapijom vikali su i galamili te je 37-godišnjakinja udarcem nogom oštet…

Dana 22. siječnja, oko 12.50 sati, na području Slavonskog Broda, 37-godišnjak i 37-godišnjakinja su u hodniku liječničke ambulante narušavali javni red i mir. Naime, nezadovoljni propisanom liječničkom terapijom vikali su i galamili te je 37-godišnjakinja udarcem nogom oštetila vrata ambulante.
Policijski službenici su uhitili 37-godišnjaka i priveli u policijsku postaju te protiv istoga podnose optužni prijedlog Općinskom sudu u Slavonskom Brodu zbog prekršaja iz Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira. Također nastavljaju daljnji rad na pronalasku 37-godišnjakinje, koja se udaljila u nepoznatom smjeru, a koja će biti također adekvatno sankcionirana.

Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb

.jpg)


