Na autobusnom kolodvoru održana zanimljiva radionica namijenjena djeci
Gradska knjižnica Slavonski Brod i Autobusni kolodvor Slavonski Brod prošle su godine otvorili malu slobodnu knjižnicu naziva „Putuje s knjigom“.

Gradska knjižnica Slavonski Brod i Autobusni kolodvor Slavonski Brod prošle su godine otvorili malu slobodnu knjižnicu naziva „Putuje s knjigom“. Ovaj projekt, zamišljen po načelu otvorenog pristupa i dijeljenja, omogućuje svim putnicima da slobodno uzmu, čitaju i uživaju u knjigama te ih ponesu sa sobom na put bez obveze vraćanja. Isto tako, putnici svoju knjigu mogu ostaviti na polici i tako uljepšati trenutke čekanja i putovanja drugim putnicima.
Povodom godine dana uspješnog projekta „Putuj s knjigom“, jučer je na autobusnom kolodvoru održana zanimljiva radionica namijenjena djeci od 6 do 10 godina. Sva mjesta za radionicu na otvorenom bila su popunjena, a mališani su pod vodstvom Mateje Žilić proveli dan uz veselje, smijeh i dobru zabavu. Kako je jučer bilo na radionici, možete vidjeti u priloženoj fotogaleriji.
Izvor:www.slavonski-brod.hr
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

MISTERIOZNA SMRT U SLAVONSKOM BRODU: Tijelo 71-godišnjaka pronađeno u kući, policija uhitila jednu osobu
01:13
Lovac LD 'Fazan' iz Slavonskog Šamca odstrijelio rijetkog srndača šubaraša
00:30.jpg)
U dva dana dva ozbiljna požara, prenosimo upozorenje: ne spaljujte ništa u ovim vrućim ljetnim danima
00:22
Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Uvođenje eura — nakon tri godine, kakav je vaš dojam?
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb
