Alles nogometno prvenstvo
Društvo

Donacija radiološkog uređaja Veleposlanstva SAD-a brodskoj bolnici

U prostorima Opće bolnice “Dr.

LIČKA VEČER 2025.: Ličani dijele zavičajnost  sa ljudima oko sebe
LIČKA VEČER 2025.: Ličani dijele zavičajnost sa ljudima oko sebe

U prostorima Opće bolnice “Dr. Josip Benčević” Slavonski Brod upriličena je službena primopredaja Cios Select VA20 MOBILE C-ARM X- RAY mobilnog radiološkog uređaja u vrijednosti od 713.383 kn.

Donacija istoga osigurana je od strane Veleposlanstva Sjedinjenih Američkih Država u suradnji s Ministarstvom zdravstva koji su prepoznali potrebe brodske bolnice.

Ovim putem zahvaljujemo se donatorima na vrijednoj donaciji koja je od izuzetno velikog značenja za dijagnostiku pacijenata brodske bolnice budući se radi o mobilnom uređaju koji je time dostupan  na više lokacija po potrebi, posebnice u operacijskim salama.

Primpredaji su bili nazočni predstavnica Veleposlanstva SAD-a gospođa Dijana Maršić , predstavnica Ministarstva zdravstva gospođa Martina Bogut Barić, predstavnik isporučitelja Romano Trnski te ispred OB „Dr. Josip Benčević“ Slavonski Bord ravnatelj doc.dr.sc.prim Josip Samardžić dr.med.  sa suradnicima.

SB ZUPaNIJA

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti