BROĐANKE: Viceprvakinje Hrvatske!
Od 5. do 7. travnja naše su košarkašice sudjelovale na Državnom natjecanju iz košarke u Poreču s kojega su se vratile kao viceprvakinje Hrvatske. Put do najnovijeg pehara započeo je pobjedom na županijskom natjecanju, nakon čega su djevojke nizale same pobjede sve do finala …

Od 5. do 7. travnja naše su košarkašice sudjelovale na Državnom natjecanju iz košarke u Poreču s kojega su se vratile kao viceprvakinje Hrvatske.
Put do najnovijeg pehara započeo je pobjedom na županijskom natjecanju, nakon čega su djevojke nizale same pobjede sve do finala u kojemu je Športska gimnazija Zagreb ipak bila bolja. Tijekom dva dana naše su košarkašice odigrale pet utakmica, a osvojenim drugim mjestom ponovile su uspjeh iz 2019. godine, samo ovaj put u drukčijem sastavu.
Djevojke koje su u našu Klasičnu donijele još jedan vrijedan pehar te zaustavile nastavu na jedan dan su: Nika Kurdija, Nina Matanović, Ana Katarina Babić, Klara Rimarčuk, Ana Ilakovac, Nina Novak, Nikolina Vlk, Željka Sokolović, Ana Aračić, Fiona Princip i Andrea Stanković.
Čestitamo curama na sjajnom uspjehu te im sada želimo dobar zasluženi odmor, a potom i novi pehar!

Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb

.jpg)


