Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

SB Online | Marsa danas u Zagrebu protiv Dinama II odigrala generalku SB Online | Marsa danas u Zagrebu protiv Dinama II odigrala generalku

Prilagodba teksta ▼
KONTRAST
PRORED

Danas je odigrana i posljednja provjera prije slobodno možemo reći utakmice godine, Marsonia je odigrala prijateljsku utakmicu protiv Dinama II.

Dinamo II poveo je već u drugoj minuti pogotkom Rozića, u 39. minuti pogotkom Mišića Marsonia izjednačuje. U drugom poluvremenu postignuto je još dva pogotka, Vidović za 2:1 Dinama II, te konačni rezultat postavlja (3:1) Baptistić i dovodi Dinamo II do pobijede.

Marsonia u subotu 11.07. od 18 sati u Slavonskom Brodu igra prvu utakmicu kvalifikacija za 2. HNL protiv NK Junak iz Sinja. Ne smuljamo da će Marsa imati veliku podršku Brođana, naravno koliko to epidemiološke mjere dopuste.