Društvo

Započela obnova Mjesnog doma Budainka

Ovoga tjedna započeli su radovi na obnovi Mjesnog doma Budainka.

Pijani vozač (33) zaustavljen u Migalovcima – imao 1,52 promila
Pijani vozač (33) zaustavljen u Migalovcima – imao 1,52 promila

Ovoga tjedna započeli su radovi na obnovi Mjesnog doma Budainka. Nakon dosadašnje obnove postojećih i izgradnje novih mjesnih domova, Grad Slavonski Brod nastavlja s daljnjim ulaganjima u mjesne domove kako bi omogućio kvalitetniji rad članovima mjesnih odbora, ali i obogatio društveno-kulturna zbivanja lokalne zajednice.

Radovi na Mjesnom domu Budainka obuhvatit će vanjsku i unutarnju sanaciju. Konkretno, uredit će se sanitarni čvorovi, postaviti klimatski uređaji i rasvjetna tijela te oličiti vanjske i unutarnje zidne površine. Dovršetkom radova stanovnici ovog dijela Slavonskog Broda imat će na raspolaganju adekvatnije uvjete za organizaciju različitih društvenih događanja.

Podsjetimo, uz Mjesni dom Budainka, Grad Slavonski Brod u protekle četiri godine izgradio je novi Mjesni dom na Koloniji te Mjesni dom „dr. Ante Starčević“ u Naselju Livada, a novi izgled dobili su Mjesni dom „J.J. Strossmayer, Mjesni dom „Antun Mihanović“ te mjesni domovi u Podvinju i Naselju Josip Rimac.

Izvor: Grad Slavonski Brod

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti