Alles nogometno prvenstvo
Društvo

Svečanost otvorenja 12. Međunarodnog festivala harmonike „Bela pl. Panthy“

Povodom svečanosti otvorenja 12.

Foto 171559

Povodom svečanosti otvorenja 12. Međunarodnog festivala harmonike „Bela pl. Panthy“, danas je u Kazališno-koncertnoj dvorani „Ivana Brlić Mažuranić“ održan koncert „Tango mistico“ u izvedbi Brodskog harmonikaškog orkestra i njihovih gostiju. Brodski harmonikaški orkestar „Bela pl. Panthy“, naime, organizator je Međunarodnog festivala harmonike od 2010. godine koji je prvotno bio namijenjen harmonikaškim orkestrima, a potom, od 2016. godine, i solistima te komornim sastavima.

Svečanosti otvorenja nazočila je zamjenica gradonačelnika Marina Martić Puača, a građani mogu ovoga vikenda uživati u koncertima 26. studenog (Branko Džinović, harmonika i Aleksandar Latković, violončelo) i 27. studenog (Diego Vitasović, harmonika) u 19,30 sati u Kazališno-koncertnoj dvorani Ivana Brlić Mažuranić.

Izvor:www.slavonski-brod.hr

SB ZUPaNIJA

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti