Što nam se sprema? Poznata trgovina u Sl. Brodu ograničava kupnju brašna i šećera
Potaknuti tekstom kolegice Lužanac na požeškom 034portalu, o ograničavanju kupovine brašna i šećera u požeškom Eurospinu, odlučili smo provjeriti kakva je situacija u Sl.

Potaknuti tekstom kolegice Lužanac na požeškom 034portalu, o ograničavanju kupovine brašna i šećera u požeškom Eurospinu, odlučili smo provjeriti kakva je situacija u Sl. Brodu
Svakog dana, u barem jednom mediju u Hrvatskoj možemo pročitati novu vijest o mogućoj nestašici namirnica. Zbog navedenog, brojni su Brođani ponovno, nakon koronavirusa, krenuli sa stvaranjem zaliha hrane.
Takvo ponašanje tjera mnoge trgovačke lance da uvedu ograničenje na količinu kupljenih proizvoda. Prema našim neslužbenim informacijama, za sada je samo poznata trgovina u Sl. Brodu Eurospin ograničila kupnju brašna i šećera.
"Možete kupiti maksimalno 2 kom. po kupovini (košarici)", piše kod brašna i šećera u brodskom Eurospinu.
Zanimljivo u trenutku kada su naši novinari, danas, fotografirali gore objavljene fotografije brašna više uopće nije bilo
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
.webp)
Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:



