Policija otkrila počinitelje koji su zapalili igralište u Tvrđavi
Policijski službenici Policijske postaje Slavonski Brod, otkrili su počinitelje kaznenog djela oštećenja tuđe stvari.

Policijski službenici Policijske postaje Slavonski Brod, otkrili su počinitelje kaznenog djela oštećenja tuđe stvari. Radi se o kaznenom djelu, koje je počinjeno 25./26. lipnja 2020. godine, u 1.10 sati, na dječjem igralištu, u blizini Gradske uprave (Tvrđava, Vukovarska ulica), u Slavonskom Brodu.
Policijski službenici su operativnim radom na terenu, došli do saznanja o mogućim počiniteljima u dobi od 18 i 17, koje su pronašli, te nad njima proveli kriminalističko istraživanje. Pritom je potvrđeno, da su osumnjičeni, navedenog dana oštetili i zapalili drvene i plastične dijelove ljuljački, ljestava i tobogana na dječjem igralištu, pričinivši štetu od više desetaka tisuća kuna.
Policijski službenici dostavljaju posebno izvješće protiv 18-godišnjaka i 17-godišnjaka Općinskom državnom odvjetništvu za mladež u Slavonskom Brodu kao dopune kaznenim prijavama, te izvješće Centru za socijalnu skrb u Slavonskom Brodu.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
.webp)
Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:



