Pijan za volanom automobila, trijeznio se u policiji
Prilikom nadzora prometa u Novoj Gradiški, u Relkovićevoj ulici, policijski službenici Policijske postaje Nova Gradiška, dana 24.

Prilikom nadzora prometa u Novoj Gradiški, u Relkovićevoj ulici, policijski službenici Policijske postaje Nova Gradiška, dana 24. siječnja, u 00.15 sati, zaustavili su osobni automobil kojim je upravljao 52-godišnjak.
Alkotestom je u organizmu vozača očitana koncentracija alkohola od 1,92 promila, te je isti zadržan u policiji na otriježnjenju.
Policijski službenici protiv 52-godišnjaka podnose optužni prijedlog Općinskom sudu u Slavonskom Brodu Stalna služba u Novoj Gradiški zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb

.jpg)


