Pijan ko letva preko granice
Na graničnom prijelazu Slavonski Šamac, dana 31.

Na graničnom prijelazu Slavonski Šamac, dana 31. siječnja, u 19.50 sati, na ulazu u Republiku Hrvatsku, policijski i carinski službenici kontrolirali su osobni automobil (nacionalnih registracijskih oznaka Savezne Republike Njemačke), vozača i prtljagu.
Utvrđeno je da je za upravljačem automobila 50-godišnjak, kojega su policijski službenici alkotestirali zbog sumnje da je pod utjecajem alkohola. Pritom je u njegovu organizmu očitana koncentracija alkohola od 2,05 promila.
Alkoholizirani vozač je priveden u Policijsku postaju Slavonski Brod s Ispostavom Vrpolje i zadržan do otriježnjenja, te je protiv njega donesen prekršajni nalog zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Zaboravio suprugu na granici, pa se morao vraćati po nju: 'jesi li ti normalan?'
09:10
MISTERIOZNA SMRT U SLAVONSKOM BRODU: Tijelo 71-godišnjaka pronađeno u kući, policija uhitila jednu osobu
01:13
Lovac LD 'Fazan' iz Slavonskog Šamca odstrijelio rijetkog srndača šubaraša
00:30
Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Uvođenje eura — nakon tri godine, kakav je vaš dojam?
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb
