Društvo

Održavaju se 1. Parasportske igre mladih - memorijal ʺAnto Ćavarʺ

Slavonski Brod ove je subote domaćin 1.

Foto 163387

Slavonski Brod ove je subote domaćin 1. Parasportskih igara mladih – memorijal „Anto Ćavar“. Sudionici iz svih krajeva Republike Hrvatske danas će na sportskim terenima odmjeriti snage u atletici, plivanju, stolnom tenisu, boćanju, karateu, taekwondou, tenisu, košarci u kolicima te u obaranju ruku osoba s invaliditetom. Svečano otvorenje igara održalo se na Gradskim bazenima, a na otvorenju su prisustvovali gradonačelnik Mirko Duspara i zamjenica gradonačelnika Marina Martić Puača.

Tijekom obraćanja okupljenima gradonačelnik Mirko Duspara čestitao je organizatorima na današnjoj sportskoj manifestaciji, a sportašima poželio uspjeh u natjecanju te svim gostima ugodan boravak u Slavonskom Brodu.

Završetak 1. Parasportskih igara mladih – memorijal „Anto Ćavar“ očekuje se u poslijepodnevnim satima kada će se održati i podjela priznanja najuspješnijim mladim sportašicama i sportašima.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti