Alles nogometno prvenstvo
Društvo

Naš tim epidemiologa otišao u Đakovo

U Đakovo danas dolaze dva tima epidemiologa iz Slavonskog Broda i Virovitice.

Održana 2. sjednica Gradskog vijeća: usvojene sve točke dnevnog reda
Održana 2. sjednica Gradskog vijeća: usvojene sve točke dnevnog reda

U Đakovo danas dolaze dva tima epidemiologa iz Slavonskog Broda i Virovitice. U tjedan dana uzeto je 630 uzoraka, 500 ih je obrađeno, a 115 pozitivno. Iz gradskog stožera napominju da je oko 20 posto Đakovčana u samoizolaciji, piše vijesti.hrt.hr.

Podsjetimo SBOnline otkrio je jučer da je učiteljica razredne nastave u OŠ u Sikirevcima, a koja inače živi u Đakovu, pozitivna na koronavirus. Cijeli razred u samoizolaciju, a vjerojatno i administrativno osoblje škole s kojom je učiteljica ostvarila kontakt. Škola je do daljnjeg potpuno zatvorena.

Županijski stožer još nije poslao priopćenje za javnost, ako budu poslali, bit će te obaviješteni

SB ZUPaNIJA

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti