Nakon pandemije ponovno kreće plesna večer umirovljenika
Grad Slavonski Brod prethodnih je godina organizirao plesne večeri umirovljenika koje su se privremeno prestale održavati zbog pandemije koronavirusa.

Grad Slavonski Brod prethodnih je godina organizirao plesne večeri umirovljenika koje su se privremeno prestale održavati zbog pandemije koronavirusa. Ove će se nedjelje, 23. listopada, ponovno održati plesna večer umirovljenika u Centru mladih, Starčevićeva 11, s početkom u 20,00 sati. Umirovljenike će u nedjelju zabavljati Tamburaški sastav „Sjaj“.
Pozivamo sve umirovljenike željne plesa i zabave da se odazovu pozivu te u dobrom društvu i raspoloženju provedu nedjeljnu večer.
Izvor:www.slavonski-brod.hr

Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb

.jpg)


