Gradonačelnik Mirko Duspara održao tradicionalni prijem za predstavnike medija
U Velikoj vijećnici Gradske uprave u Slavonskom Brodu, danas se održao tradicionalni susret gradonačelnika Mirka Duspare s predstavnicima nacionalnih i lokalnih medija.

U Velikoj vijećnici Gradske uprave u Slavonskom Brodu, danas se održao tradicionalni susret gradonačelnika Mirka Duspare s predstavnicima nacionalnih i lokalnih medija. Na prijemu, gradonačelnik je medijima zahvalio za kvalitetnu suradnju u protekloj godini i praćenje svih projekata i aktivnosti Grada Slavonskog Broda te je istaknuo veliku ulogu medija kao posrednika u komunikaciji s građanima.
Susret se nastavio razgovorom o gradskim aktualnostima, a za kraj druženja gradonačelnik Mirko Duspara svim je predstavnicima medija poželio sreću i zdravlje u 2023. godini uz želju da se i u idućoj godini nastavi kvalitetna i otvorena komunikacija oko svih pitanja vezanih uz grad Slavonski Brod i građane.
Izvor:www.slavonski-brod.hr

Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb

.jpg)


