Društvo

Dolazi proljeće! Temperature će rasti i do 20 stupnjeva, za vikend prolazna kiša

Pretežno vedro je jutros u većem dijelu zemlje, hladno u dijelovima unutrašnjosti pa ima i pojave mraza.

Tehnika u službi humanosti: HGSS Stanica Požega prezentirala impresivnu mobilnost
Tehnika u službi humanosti: HGSS Stanica Požega prezentirala impresivnu mobilnost

Pretežno vedro je jutros u većem dijelu zemlje, hladno u dijelovima unutrašnjosti pa ima i pojave mraza. Malo je manje hladno u istočnim područjima ujutrašnjosti gdje ima umjerene do povećane naoblake, kao i u dijelu Like, te unutrašnjosti Dalmacije.

Unatoč oblacima, dan će biti većinom sunčan i ugodan, uz temperature većinom od 11 do 16°C.

U nastavku tjedna bit će još i toplije, kako će zapuhati jugo i jugozapadnjak, pa su tijekom petka i subote izgledne temperature i do 20°C, kako u dijelovima unutrašnjosti, tako i na Jadranu!

Ipak, subota će biti nestabilna, uz ponešto kiše već ujutro na širem riječkom području, a navečer i u sjeverozapadnoj unutrašnjosti. Tijekom noći na nedjelju može zalepršati i koja pahulja snijega u najvišem gorju.

Nedjelja će prolazno biti malo hladnija, ali prolazno, jer početak novog tjedna donosi iznadprosječno visoke temperature!-rekla je meteorologinja N1 Hrvatska, Tea Blažević

(Izvor: N1 Hrvatska)

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti