Bježao od policije pa bacao drogu
Policijski službenici Policijske postaje Nova Gradiška, dana 13.

Policijski službenici Policijske postaje Nova Gradiška, dana 13. lipnja, oko 22 sata, na igralištu u Novoj Gradiški su uočili 18-godišnjaka koji od sebe odbacuje vrećicu. Utvrđeno je da se u istoj nalazi 16,63 grama droge marihuane i vaga za precizno mjerenje.
Policijski službenici protiv 18-godišnjaka podnose optužni prijedlog Općinskom sudu u Slavonskom Brodu Stalna služba u Novoj Gradiški zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o suzbijanju zlouporabe droga, te mu je izdan prekršajni nalog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o osobnoj iskaznici (kod sebe nije imao osobnu iskaznicu).

Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Prognoza · Slavonski Brod
Anketa
Novi dizajn SB Online portala mi je:
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb

.jpg)


