SB Online
Promjena teme
Prijava
Pretraži SB Online

BH državljanin sa nepripadajućim registracijskim pločicama države Mađarske na vozilu - slijedi kaznena prijava

13.8.2025. u 10:50
TEKST: D. Krstanović
FOTO: Ilustracija

Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Prilagodba teksta
KONTRAST
VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
SB Online | BH državljanin sa nepripadajućim registracijskim pločicama države Mađarske na vozilu - slijedi kaznena prijava

13.8.2025. u 10:50
TEKST: D. Krstanović
FOTO: Ilustracija

Prilagodba teksta ▼
KONTRAST
VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED

Policijski službenici Mobilne jedinice za nadzor državne granice su dana 12. kolovoza, u jutarnjim satima, na autocesti A3 (na odmorištu u blizini Okučana), kontrolirali vozača osobnog automobila kojim je upravljao 38-godišnjak (državljanin Bosne i Hercegovine).

Provjerom vozila policijski službenici su posumnjali da se na automobilu nalaze nepripadajuće registracijske pločice države Mađarske, odnosno pločice i prometna dozvola koje nisu izdane za to vozilo.

Podnesena kaznena prijava
Provedenim kriminalističkim istraživanjem je potvrđena sumnja u počinjenje kaznenog djela i prekršaja, u vezi čega policijski službenici protiv 38-godišnjaka podnose kaznenu prijavu Općinskom državnom odvjetništvu u Slavonskom Brodu zbog počinjenog kaznenog djela Krivotvorenje isprave te su mu izdali prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o obveznim osiguranjima u prometu i Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Ocijenite članak

Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Promijeni temu