NASLOVNASPORT
Revijalnom utakmicom između dva Stupnika započeo trodnevni turnir u Brodskom Stupniku

BRODSKI STUPNIK

10.8.2019. 09:44 | Ivica Janković PREGLEDA: 1541

BRODSKI STUPNIK - Sinoć u 19 sati revijalnom revijalnom utakmicom između domaćina NK Slavonac iz Brodskog Stupnika i dugogodišnjeg prijateljskog nogometnog kluba NK Stupnik iz Zagreba započeo je trodnevni sportski događaj u Brodskom Stupniku.

Prije same utakmice, predstavnici klubova, predstavnici Općinskog vijeća, i kapetani klubova položili su vijenac i zapalili svijeće u sjećanje u Domovinskom ratu poginule članove NK Slavonac.

Sama utakmica protekla je u superiornosti domaćeg kluba, koji su bez nekoliko prvotimaca lako uspjeli nadigrati goste. Tako je u 21 minuti utakmice za vodstvo 1:0 gol postigao Ivan Jurić nakon školski odigrane akcije i gola iz igre. Prvo poluvrijeme obilježile su i neiskorištene prilike domaćina iz Brodskog Stupnika koji su propustili povećati vodstvo, bez obzira na veliki posjed lopte u cijelom prvom poluvremenu, na odmor se ipak odlazi s minimalnom prednosti domaćina.

Drugo poluvrijeme gosti su se ipak malo "probudili" i uspijevaju s nekoliko kvalitetnih akcija ugroziti domaći gol, ali bez završne realizacije. Domaćini u 70 minuti postižu pogodak, akciju uspješno iz igre realizira Petar Bašić za vodstvo od 2:0 s kojim rezultatom i završava utakmica između dva Stupnika. Poslije utakmice domaćini iz Brodskog Stupnika kao pravi domaćini i Slavonski organiziraju prijateljsko druženje svih članova i simpatizera dvaju klubova koji su bili prisutni na stadionu, u cilju danjeg njegovanja prijateljskog dugogodišnjeg odnosa.

Danas je drugi dan turnira u Brodskom Stupniku, prva polufinalna utakmica između NK Oriolik iz Oriovca i NK Bonk iz Bebrine počinje u 16 sati. Druga polufinalna utakmica između NK Svačić iz Starog Slatinika i NK Slobodnica iz Slobodnice počinje u 18:30 sati. Danas je i prigodni glazbeni program te će sve posjetitelje turnira zabavljati Pjevačka skupina Drumarice i TS Prijatelji i klapa Valdibora iz Pule.

*Komentari se objavljuju u realnom vremenu i SB Online ne može biti odgovoran za ono što korisnici objave. Zabranjeno je vrijeđanje i klevetanje. Takvi će komentari biti obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.

SKANDAL NA SUĐENJU NEFEROVIĆU: Kovačević, Ćališ i Krpan svjedočili neistine u Neferovićevu korist
Radnici Industrijskih rješenja ipak neće dobiti svoje zarađene plaće?