PREKINUTA UTAKMICA MARSONIE: Objavljeno što se dogodilo

Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
SB Online | PREKINUTA UTAKMICA MARSONIE: Objavljeno što se dogodilo SB Online | PREKINUTA UTAKMICA MARSONIE: Objavljeno što se dogodilo

Prilagodba teksta ▼
KONTRAST
PRORED

Jučer je NK Slavonija iz Požege ugostila brodsku NK Marsoniu na ŠRC "Velika"

Mreže nisu dugo mirovale, već u 4. minuti, nakon slobodnog udarca za vodstvo domaćina glavom zabija Šipura. Sedam minuta kasnije, Bundavica je uposlio Silvija Mihića, koji pogađa za konačan rezultat.(1:1)

Marsonia je u 70. minuti ostala bez igrača, jer nakon drugog žutog kartona iz igre je isključen Letica. Pet minuta kasnije došlo je do prekida utakmice

"Utakmica je prekinuta uslijed nestanka struje. Bez reflektora, susret nije mogao biti nastavljen", napisali su na svome Facebooku ispred NK Marsonie.

Nakon utakmice, svakoj je momčadi registriran po jedan bod, Bijelo-crni su tako upisali prve bodove na gostovanju. NK Marsonia sada je na 6. mjestu na prvenstvenoj ljestvici, a sljedeću utakmicu igra kod kuće protiv Croatije iz Đakova već u subotu, 18. rujna.