NASLOVNASPORT
Kadeti i pretkadeti odigrali drugo kolo

17.10.2020. 16:29 | Igor Safundžić PREGLEDA: 533

Danas je u Sportskoj dvorani Vijuš odigrano drugo kolo kvalifikacija za jedinstvenu kadetsku ligu u kojem su se sastali KK Brod i KK Vrijednosnice Osijek. Slavili su Brođani sa 88:68.

Brođani su odlično otvorili utakmicu, gdje su od prve minute utakmice nametnuli svoj ritam. Agresivna igra u obrani i šuterski raspoloženi Balen vodili su KK Brod do pobjede. Uz standardno odličnog Tolića, odličnu utakmicu odigrao je i Hlišić koji se posebno u ovoj utakmici istaknuo obrambenom dionicom. Najbolji strijelci kod domaćina bili su Balen s 26, Tolić s 20 i Pitlović s 13 poena. Kod gostiju najbolji strijelac bio je Flanjak s 24 poena. Ovo je druga pobjeda za KK Brod i trenera Rimca koji su u prvom kolu pobijedili KK Borovo.

Prije utakmice kadeta svoju utakmicu u kvalifikacijama za jedinstvenu pretkadetsku ligu odigrali su pretkadeti KK Brod i KK Vrijednosnice Osijek. U zanimljivoj utakmici slavili su gosti iz Osijeka sa 84:82. Gosti su od početka kontrolirali utakmicu i na poluvrijeme otišli s prednosti 51:32. U drugom poluvremenu domaćini su s probudili, ali za kompletan preokret nisu imali ni snage ni sreće. Najbolji strijelci kod KK Brod-a Sudić s 30 i Nužda s 28 poena. Kod gostiju Tadić je zabio 25 poena.

U sljedećem kolu kadeti i pretkadeti KK Brod-a idu na gostovanje u Vinkovce protiv KK Vinkovci.

Tagovi: košarka, KK Brod, kadeti

*Komentari se objavljuju u realnom vremenu i SB Online ne može biti odgovoran za ono što korisnici objave. Zabranjeno je vrijeđanje i klevetanje. Takvi će komentari biti obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim službama.