SB Online
Promjena teme
Prijava
Pretraži SB Online

Hranić danas u Sibinju, sastao se s načelnikom

Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Prilagodba teksta
KONTRAST
VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
SB Online | Hranić danas u Sibinju, sastao se s načelnikom
Prilagodba teksta ▼
KONTRAST
VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED

U petak 4.ožujka općinsku upravu posjetio je nadbiskup Đakovačko -Osječke nadbiskupije mons. Đuro Hranić s delegacijom.

Posjet općini Sibinj uslijedio je usred Kanonskog pohoda župi Sv.Ivana Krstitelja u Sibinju- Vizitacija.

Nadbiskupa su dočekali načelnik općine Josip Pavić i predsjednik Općinskog vijeća Krunoslav Eraković dok su u pratnji nadbiskupa bili župnici Tomislav Vlaović ,Pero Stanić,prof.Marijanović te tajnik Domagoj Lacković.

Kroz razgovor načelnik Pavić upoznao je nazočne goste o radu općinske uprave, projektima te demografskim i socijalnim mjerama koje se provode.

Ravnatelj škole gosp. Šišmanović upoznao je nazočne sa stanjem broja učenika u matičnoj školi i njenim područnim odjelima kao i o kretanju migracija obitelji i djece kroz godine.

Nadbiskup Hranić zahvalio se načelniku Paviću i cijelom općinskom vijeću na svemu što čine za postizanje boljih uvjeta života kako župe tako i cijele općine Sibinj te pružanju nade obiteljima da ostanu u svome kraju.

Nadbiskup Hranić se u općini Sibinj zadržao sat vremena a potom je krenuo u filijalne crkve Gornji Andrijevci i Stari Slatnik, zatim posjetu bolesnicima, a večeras će svoj pohod završiti sa svetom misom u crkvi Ivana Krstitelja u Sibinju u 18 h te susretu s pjevačima.

Ocijenite članak

Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Promijeni temu