SB Online | Cure nastavljaju s odličnim igrama SB Online | Cure nastavljaju s odličnim igrama

VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED

Ovaj vikend je u dvorani Vijuš odigrana prvenstvena utakmica u sklopu Prve Ženske košarkaške lige između KK Brod i ŽKK Vindi iz Varaždina. U zanimljivoj košarkaškoj utakmici slavile su domaće košarkašice sa 88:51.

Od početka susreta košarkašice trenera Rimca su kontrolirale utakmicu te na kraju prve četvrtine vodile sa 7 poena razlike. Na poluvrijeme se otišlo s vodstvom domaćina 42:22. U nastavku utakmice vodstvo Brođanki se nastavilo te se povećavala koš razlika. Na kraju zaslužena pobjeda djevojaka iz Slavonskog Broda sa 88:51.

Najviše koševa na utakmici dala je Glomazić 25 a slijedila ju je Novak s 21 poenom.

Nakon stanke u prvenstvu zbog praznika, nastavilo se s prvenstvom, te se nadamo da će zbog svih razloga koji postoje liga ipak ići dalje. Također nadamo se da će i gledatelji uskoro moći na tribine da bi doživljaj bio puno bolji.

Trener Rimac nakon utakmice nam je rekao:
"Čestitam curama na odličnoj utakmici i zasluženoj pobjedi. Od prve minute smo krenuli agresivno i čvrsto u obrani što nam je donijelo dosta laganih poena iz kontre i polukontre, gdje smo se odvojili rezultatski i iskoristili da damo priliku svim curama koje su vrijedno radile preko praznika. To je ono kako želim da igramo kroz cijelo natjecanje. Što se tiče ostataka sezone, imamo teško gostovanje u Koprivnici gdje bi trebali i morali ostvariti pozitivan rezultat i tako ostati u borbi za doigravanje. Također utakmica u Varaždinu koja može biti nezgodna nadam se da ćemo biti kompletni i da nas ništa neće spriječiti pri odigravanju utakmica."